Akcie na koniec roka 2012

1) Seniorátna mládež

Bude sa konať v rámci táborovej víkendovky, ktorá bude 23-24. novembra 2012 v kultúrnom dome v Bidovciach. Začiatok programu je o 17:00 hod
Piatkový večerný program je aj v rámci O-H seniorátnej mládeže. V sobotu doobeda bude predtáborová príprava a vyučovanie, pre tých, ktorí majú záujem slúžiť na Letných biblických táboroch. Predpokladaný záver je v sobotu popoludní.
Strava je zabezpečená. Potrebujete si priniesť spacák a karimatku na noc. Samozrejme Bibliu. A osobné veci, ktoré potrebujete na prežitie 🙂
Tešíme sa na spoločný čas so všetkými vami.

LBT tím a Bidovčania :))

2) Stretnutie starších

Misijná komisia OH seniorátu v spolupráci z Carmelom n.o. – neziskovou organizáciou sečovského zboru, organizuje v nedeľu 25. novembra 2012 so začiatkom o 14.00 v zborovom dome v Sečovciach stretnutie seniorov – starších s br. Imrichom Perešom, ktorý bude mať prednášku na tému Staroba s Pánom.

3) Stretnutie dorastu a konfirmandov

Misijná komisia Oh seniorátu v spolupráci z Carmelom n.o. – neziskovou organizáciou sečovského zboru, organizuje v sobotu 1. decembra 2012 so začiatkom o 10:00 v zborovom dome v Sečovciach stretnutie dorastu a konfirmandov. Téma stretnutia sú 3 veci, ktoré človek musí spoznať ak chce žiť v tom jedinom potešení v živote a pri smrti (2-5. otázka Malého katechizmu). Výklad na túto tému bude mať senior Juraj Brecko. Súčasťou programu budú aj piesne, súťaže. Je potrebné, aby dorastenci a konfirmandi prišli so sprievodom zo svojich zborov. Pre účastníkov bude pripravené občerstvenie vo forme párkov. Účastníci si podľa vlastného uváženia môžu priniesť aj vlastnú desiatu. Predpokladaný čas stretnutia je 10:00 – 15:00 hod.

S pozdravom
Juraj Brecko,
senior OH seniorátu

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *