Reformované kázne na internete

Pozývame všetkých našich veriacich, aby aj v prípade zrušených služieb Božích využili možnosť vypočuť si kázne našich farárov, ktoré máme dostupné online.

Na počúvanie …

Kázeň na Veľkonočný pondelok od Marianny Slávikovej
Kvetná nedeľa – Mariann Sláviková
Kázeň Marianny Slávikovej na 5. pôstnu nedeľu

Na čítanie …

Ďalšie kázne …

… môžete nájsť na jednotlivých podstránkach, ktoré sme pre nich vytvorili:

Prípadne môžete využiť aj ďalšie zdroje, ktoré sa nachádzajú na nasledovných odkazoch:

3 thoughts on “Reformované kázne na internete

  1. Velmi pekne dakujeme za moznost byt ucastnikmi Sluzieb Bozich aj takouto v dnesnej dobe potrebnou formou. Zaroven by som chcela poprosit o pokracovanie v ttejto aktivite aj po otvoreni kostolov, nakolko ak sa nemozme zucastnit Sl Bozich z roznych dovodov, prave toto je v dnesnej „online“ dobe vyborna moznost sirit Slivo Bozie a udrziavat plamen viery u nladej generacie a aj tak posilnovat nasu Reformovanu cirkev. Este raz uprimna vdaka vsetkym zucastnenym duchovnym na tejto aktivite.

  2. Pekný a požehnaný deň prajem pre všetkých.
    Aj ja sa chcem v mene rodiny poďakovať bratovi seniorovi a ostatným sestrám a bratom duchovným, ktorí sa zapojili do takého vysielania kázni a posolstva viery a nádeje v týchto pohnutých časoch. Vďaka Pánu Bohu, že máme túto on line prepojenie medzi sebou a môže to byť začiatok toho, po čom sa reformovaní v minulosti dotazovali a to častejšieho vysielania bohoslužieb v televízii. Síce starším, ktorí žijú sami, to veľmi nepomôže, ale návšteva príbuzných s notebookom ich poteší asi viac ako sladkosť.
    Prajem všetkým veľa zdravia, trpezlivosti a božieho požehnania.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *